Česká republikaSlovensko

DXN Poria S (pórnatka) prášek 30 g

DXN Poria S (pórnatka) prášek 30 g
 • DXN Poria S (pórnatka) prášek 30 g
 • Značka: DXN
 • Kód zboží: HF071
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  514 Kč 462 Kč (10% sleva)
  sleva platí ještě
  (402 Kč bez DPH)
 • Přidat do seznamu přání

DXN Poria S je přiravená z podhoubí houby Pórnatka kokosová (Poria cocos), je široce využívána v čínském bylinkářství na podporu zdraví a celkové síly.

Léčivá houba používaná v přírodní medicíně již tisíce let na prevenci a léčbu různých chorob. Číňané už před mnoha stovkami let věděli, co tato houba dokáže za zázraky, západní výzkum její účinky objevuje teprve nyní. Obsahuje triterpeny (antioxidanty), polysacharidy (imunita), aminokyseliny, cholin (zajišťuje komunikaci mezi nervovými buňkami), histidin (snižuje tlak, vhodný při Alzheimerově a Parkinsonově chorobě) a draselnou sůl.

Historicky je v asijských zemích používaná pro své protizánětlivé, antioxidační, diuretické, sedativní a tonifikační (dosažení svalového napětí) účinky. Zpomaluje stárnutí organismu.

Dávkování: 1 odměrka prášku denně (přiložená odměrka = cca 3,5 g), rozpustit v 1 dl teplé vody, dobře promíchejte a konzumujte 1x denně před jídlem

Složení: 100% Poria cocos mycelium (pórnatka kokosová)

Nepřesahujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy! Uchovávajte mimo dosah dětí!

Parametry
Balení30 g
Dávkování3,5 g 1x denně
Počet bodů23.5
Počet bodů (SV)217

Nový dotaz