Expedice zásilek probíhá bez přerušení každý pracovní den. Není možný jen osobní odběr u nás ve skladu a je na výběr méně výdejních míst. Více informací...
Česká republikaSlovensko

DXN Black Cumin Plus Nigella (černucha) 30 kapslí

DXN Black Cumin Plus Nigella (černucha) 30 kapslí
  • DXN Black Cumin Plus Nigella (černucha) 30 kapslí
  • Značka: DXN
  • Kód zboží: HF049
  • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    357 Kč
    (310 Kč bez DPH)
  • Přidat do seznamu přání

Černucha setá (černá semínka) jsou také známa jako Habbatul Barakah, "Semínko požehnání". Originálně pochází a jsou užívány lidmi na Blízkém východě, starověkém Egyptě a Indii. Speciálně vyrobené z vybrané kvality černého kmínu. Oobohacené hřebíčkem a černým pepřem, aby se zvýšila jeho účinnost. Neobsahuje umělé přísady, chemikálie, konzervační látky ani barviva. Vhodné pro všechny věkové kategorie a vysoce doporučené pro seniory a děti.

Černucha má vliv na zpomalení růstu nádorových buněk a doporučuje se jako prevence rakoviny. Dále černucha reguluje krevní tlak, hladinu cukru v krvi, alergici a astmatici ji ocení při dýchacích potížích. Je Černucha setá skutečně zázrak na tolik neduhů nebo dokonce superpotravina? Těžko říct, ale všechny tyto pozitivní vlastnosti se jí obvykle připisují.

Dávkování: denně 1-3 kapsle, užívat po jídle

Složení: 350 mg 99% Nigella sativa (černucha setá), 0.5% Piper nigrum (pepř černý), 0.5% Eugenia caryophyllus (hřebíčkovec kořenný), kapsle je vyrobena z hypromellose

Nepřesahujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy! Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, chraňte před teplem!

Parametry
Balení30 x 350 mg
Dávkování1-3 kapsle denně
Počet bodů14
Počet bodů (SV)158

Nový dotaz